Home » У що ми віримо

У що ми віримо

Blagodat_Pic_Verim_UA

У Слово Боже. Канонічні книги Старого і Нового Заповітів Біблії – це Святе Письмо, Слово Боже, єдине і цілком достатнє для пізнання Бога і нашого спасіння.

Християнинові потрібно досліджувати Слово Боже, вірити Слову Божому та жити згідно Слова Божого. Не можна спотворювати Слова Божого, нічого додавати і віднімати від Слова Божого.

У Триєдиного Бога. Він – Єдиний Правдивий Бог, сущий у трьох особах Отця, Сина і Святого Духа.

Бог-Отець – Творець неба і землі, всього видимого і невидимого, живе на небесах,  Всюдиприсутній, Всезнаючий, Всемогутній, Незмінний, Правдивий, Живий, Вічний, Святий, Праведний та Справедливий, Досконалий.

Ісус Христос – Бог, єдиний з Отцем, народжений перш всякого творива, Ним все створено. Він має всі риси (атрибути) Бога: Він Вічний, Незмінний, Всюдиприсутній, Всезнаючий, Всемогутній. Ісус Христос прийняв тіло від Духа Святого, від Діви Марії і став людиною. Був розіп’ятий, помер, воскрес і вознісся на небо, де сидить праворуч Отця. Він – Єдиний Спаситель, Заступник, Суддя живих і мертвих.

Дух Святий – це Бог, Особа Святої Трійці, Яка має всі божественні якості. Він зійшов на землю для збудування Церкви Христової. Дух Святий бере участь у спасінні людини: відроджує людину, живе у віруючій людині, навчає, заступається, утішає, наділяє дарами, освячує.

Ангели – це Божі службові духи. Вони створені Богом та виконують волю Божу, їм не потрібно поклонятися.

Диявол – колишній Божий ангел, скинений Богом з неба за гріх. Він — початок неправди та душогуб, князь цього світу, голова ангелів, які збунтувалися проти Бога, переможений Христом, навічно буде вкинений в огняне озеро.

МИ ВИЗНАЄМО ЩО:

Людина – це створена Богом істота, яка має дух, душу і тіло. Бог створив людину на Свій образ і подобу, вона має свободу вибору. Людина згрішила через непослух Богові. Через гріхопадіння першої людини кожна людина вспадкувала гріх і смерть, але через благодать Ісуса Христа кожній людині дана можливість спастися.

Життя людини – це священний Божий дар людині. Ніхто не має права позбавити життя самого себе або іншу людину, в тому числі і зародка людини. Перервати земне життя людини має право тільки Бог. Кожна людина зобов’язана шанувати життя інших людей та відповідально ставитися до власного життя.

Гріх – це порушення Божого Закону. Гріх увійшов в людину через невір’я Богові і довіру неправді диявола, наслідок гріха – смерть. Христос прийшов, щоб власною жертвою знищити гріх.

Спасіння – це дар прощення гріхів та вічного життя в Царстві Небесному. Людина не може спастися ні власними зусиллями, ні своєю праведністю, ні заслугами, ні через інших людей. Бог пропонує прощення всіх гріхів та вічне життя з Собою даром, через віру в Ісуса Христа. Кожній людині для спасіння потрібно повірити в Ісуса Христа як у свого Спасителя і покаятися, народитися згори, охреститися по вірі, отримати дар Святого Духа.

Хрещення Святим Духом

Це отримання великої обітниці від Отця. Хрещення Духом Святим супроводжується прийняттям Божої сили, ознакою інших мов, проявом духовних дарів. Ці дії не є проявом людських здібностей, або земних знань, а є результатом надприродної дії Святого Духа. Для отримання хрещення Святим Духом потрібні: віра, духовна спрага, послух Богові та молитва. Хрещення Святим Духом може відбуватись під час молитви, під час проповіді, при покладанні рук служителів.

Дари Святого Духа

Дари Святого Духа – це надприродна дія Святого Духа в людині, а не прояв людських здібностей чи знань. Вони даються Богом для збудування Церкви. Дарами наділяє Дух Святий згідно Своєї волі, їх треба хотіти, ними не можна занедбувати, але потрібно поєднувати з любов’ю до Бога і ближнього.

Церква Христова

Вселенська Христова Церква складається із народжених від Бога, спасенних через віру в Ісуса Христа людей з усіх народів і племен, які ще живуть на землі, а також тих, що спочили у Господі.

Вселенська Христова Церква – єдина з Господом Ісусом Христом, вона Його тіло. Голова Вселенської Церкви – Ісус. Він її будує Духом Святим. У вічності вона буде з Ісусом Христом, вона Його наречена.

Місцева Церква – це об’єднання віруючих людей за місцем проживання для спільного служіння Господу. Її завданням є: славити Бога, проповідувати Євангелію, утверджувати членів церкви у вірі, в святості, в любові, чинити діла милосердя.

Щоб стати членом місцевої церкви, необхідно увірувати в Ісуса Христа та покаятися в своїх гріхах, духовно народитися від Бога, прийняти водне хрещення.

На служінні місцевої церкви може бути присутнім кожен, хто бажає, але брати участь у проведенні служіння мають право тільки члени церкви, а також дорослі та діти, які покаялися і прийняли Господа своїм особистим Спасителем.

Служителі церкви. Служителі церкви – це благочестиві християни, поставлені Богом через обрання членами церкви для духовного та матеріального служіння в церкві.