Home » Дитяче служіння

Дитяче служіння

Служіння для дітей має велике значення, тому що діти – наше майбутнє, церква без дітей – це церква без майбутнього. Однак наші діти живуть вже зараз і ми повинні про це пам’ятати, працювати з ними, щоб завтра не було пізно і не довелося вкладати в реабілітаційні центри або в’язниці. Якщо на сьогоднішній день ми втратимо підхід до дітей, не вкладатимемо в них, то втратимо і нашу майбутність.

Євангелізація для дітей – це не просто служіння дітям, коли ми служимо для них, ми служимо трьом поколінням: їхнім батькам, дідусям і бабусям.

Статистично підтверджено, що понад 80% дітей вперше чують Євангеліє до підліткового віку і ці посіяне насіння з часом дасть свій результат. Насіння, яке сіється, не відразу виростає, так і це посіяне слово з часом приносить плід.

У нашій церкві працює євангелізаційний відділ, який займається організацією та проведенням євангелізаційних майданчиків для дітей, які проходять один раз на місяць в с. Софіївська Борщагівка. А також команда бере активну участь у соціальному проекті для дітей та батьків з сімей, які потребують допомоги. Щомісяця розвозяться продуктові набори приблизно для 70 сімей, дітей запрошують на майданчики, а потім і в недільну школу.

Щонеділі в церкві Благодать проходять уроки недільної школи для дітей з 4 до 11 років і підлітків. Після молитви благословення діти йдуть в спеціально обладнані класи, де їх зустрічають вчителі. А батьки в цей час можуть спокійно слухати слово Боже і не переживати, адже їхні чада в надійних руках.

Дітки мають чудову можливість дізнатися про Ісуса в доступній для них формі, вони подорожують у світ дивовижних історій Біблії, співають пісні, грають у захоплюючі ігри і звичайно моляться.