Home » Домашні групи

Домашні групи

Церква Благодать – це церква, в якій Вас радо зустрінуть, пригостять смачною кавою, поспілкуються. Спілкування проходить як в церкві, так і в домашніх групах.

Що таке домашня група і для чого вона? Перший пастор церкви  Василь Кватерчук відповідав так: «Історія церкви Благодать починалася з домашньої групи. Домашня група – це хороша база для того, щоб люди дружили. Якщо немає домашніх груп, то церква, яка досягає більше 100 чоловік, починає ділитися на групи сама. Тому краще зробити це впорядковано».

В Біблії теж говориться про домашні групи. У Діях апостолів 2:46 написано: «І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті». Отже, в учнів Ісуса були служіння і в храмі, і по домах.

Для чого домашні групи і яка їх ціль?

Перша ціль – зберегти тих, хто є. Це спілкування вузького кола людей за чашечкою чаю або кави. Це не напружена, спокійна атмосфера, приємна розмова, гарно проведений час в колі людей, які потім стають друзями. Це обговорення проповіді, яка звучала в церкві в неділю і відповіді на незрозумілі моменти.

Друга ціль – помноження церкви. Домашня група – це група із 7 – 15 людей, коли людей стає більше, відбувається поділ на дві групи. В цьому і є суть того, що кількість домашніх груп росте, росте в загальному церква, а сама домашня група кількісно лишається невеликою.

Третя ціль – розвиток особисто кожного в служінні. Саме в домашній групі ми задаємо питання, які нас цікавлять, вчимося формулювати свою думку та виражати її. Тут ми не боїмося щось сказати неправильно, бо нам підкажуть як правильно.

З радістю чекаємо Вас у нас на домашній групах. Ви зможете задати питання, які Вас цікавлять. Майже всі домашні спілкування проходять в Софіївській Борщагівці в  ЖК «Софія». Для того, щоб визначитися з домашньою групою ви можете звернутися до пастора церкви або будь-кого з лідерів груп.

На даний момент в церкві Благодать діє дев’ять груп, лідерами котрих є наступні служителі: Олег Богомаз, Андрій Мартинов та Юрчук Олександр, Олег Матюхов,  Павло Богомаз та Пьюро Руслан, Віталій Марков та Судика Володимир, Микола Сіродан, Мартинов Валерій та Гах Роман, Віталій Репук та Стельмах Михайло, Саранюк Валерій, Корольчук Святослав, Стельмах Павло, Карапетян Геворг та Ільчук Андрій