Home » Віталій Репук

Віталій Репук

Скриншот 2015-09-03 14.04.05

Репук Віталій Ігорович, служитель церкви Благодать.

Народився на Тернопільщині, в православній багатодітній сім’ї. Бабуся і мама змалку вчили молитися, дотримувались постів. Батько пиячив, скандали були звичним явищем. Мама молилась, як вміла, і зрештою пошуки Бога привели її в євангельську церкву. За нею слідом покаявся батько, в сім’ю прийшов мир.

Віталій був складним, конфліктним підлітком. Хоч і відвідував церкву, читав різну філософську літературу, все шукав і не знаходив прихований зміст буття. Тільки особиста зустріч з Богом дала відповідь на всі болючі запитання. Хлопець вирішив цілком віддати своє життя Тому, чию беззаперечну владу нарешті визнав.

З того часу, хоч бувало і нелегко – він ніколи не пожалів, що пішов за Христом.

І в школі, і в університеті Віталій мав небагато, але хороших друзів. Він переконався, що справжній друг – не той, хто друг тільки в радості, а той, хто залишається другом і в переживаннях.

Служіння брат розпочав незабаром після увірування – в складі євангелізаційної команди на Чернігівщині. Розповідаючи людям про любов Ісуса, бачив на їхніх очах сльози, і все більше розумів, наскільки всім людям потрібен Бог. Так і з’явилося в нього бажання всього життя – бути корисним Богу в Його задумах, і досягати любові – того, чим Ісус досягнув людей.

Долаючи невдачі і навчаючись, з часом Віталій зрозумів важливість посвячення Божій справі. Переконався, що і в співі, і в проповіді, і у праці з підлітками – всюди потрібна Божа благодать, бо без неї людські старання марні.

Сьогодні Віталій співає в церковному гурті прославлення та є керівником однієї з домашніх груп в церкві Благодать.

Життєве кредо служителя – “молись і дій!” Бо найскладніше – це перебороти лінь або страх і почати щось робити: чи то покаятись у гріхах, чи змінити щось у своєму житті, чи то взятись за якесь служіння. Бог дає насіння сіячеві, а не тому, хто завжди тільки збирається щось робити.

Віталій одружений, разом з дружиною вони виховують двох донечок. Сім’я вважає – лише власним прикладом можна показати дітям добрий приклад християнського життя, навчити їх любити Бога і людей.

Побажання для відвідувача сайту: “Ісус Христос любить особисто тебе, Він помер замість тебе. Прийми Його любов і Його жертву, і Він стане твоїм Спасителем і Богом!”