Home » Андрій Мартинов

Андрій Мартинов

Мартинов Андрій Миколайович, диякон церкви Благодать.

Народився в 1976 році в селищі Борова, Київської області, третьою дитиною в багатодітній сім’ї. В родині щодня були спільні молитви та спілкування з дітьми, що було і залишається великою цінністю. Саме з сім’ї почалося знайомство з Богом.

В 17 років відбулася особиста зустріч Андрія з Господом. На одному зі служінь в церкві, яку на той час відвідувала сім’я Мартинових в селі Червона Мотовилівка, пережив особливий дотик Духа Святого. Зрозумів, що йому особисто потрібен Бог, що Він має стати його Богом, а не залишатися Богом його батьків. В 1995 році прийняв водне хрещення і з того часу почав активно служити в церкві. Був помічником диякона, в братській раді відповідав за фінансову частину, також ніс служіння керівника молоді, що принесло багато плодів в життя молодих людей та об’єднало їх.

Після закінчення школи почав працювати на будівництві. Робота дуже подобалася, тому Андрій Миколайович вирішив навчатися та отримати спеціальність пов’язану з будівництвом. Заочно закінчив Київський інститут будівництва та архітектури за спеціальністю «Інженер-будівельник промислового будівництва».

Та не все давалося легко в житті та служінні. Коли Андрію виповнилося 20 років, вся родина емігрувала в США, поруч не було нікого, хто був би підтримкою. Тому в найтяжчих моментах шукав поради, захисту та допомоги у Бога і тепер, оглядаючись на пройдений шлях, каже, що найскладніші моменти в житті не такі складні, коли поруч є Бог.

Одружився в 19 років, разом з дружиною Оленою виховують чотирьох дітей: Едуарда, Романа, Аніту та Андрія.

В церкві Благодать несе дияконське служіння.

  • Девіз життя: «Поводься з людьми так, як хочеш, щоб поводилися з тобою».
  • Найбільшу красу життя вбачає в тому, щоб свято і правильно жити, являючи святість Христа.
  • Любить спілкуватися зі своєю сім’єю і робити добрі справи.
  • Мрія життя — повна зала спасенних людей в церкві Благодать.
  • Найкраща риса людини – чесність.
  • Скромність – це не показувати свої досягнення, а просто працювати, нікому нічого недоводячи.
  • Авторитетом із людей є дідусь, Мартинов Сергій Іванович. Його молитва надихає, а посвяченість є прикладом.